Agenda

20-6,  Jongste Jeugddag
hele agenda >


Vandaag jarig

Nick Bonten
Faiya Wils

Statistieken

maandag 16 december 2019
Aantal leden (info) 321
Nu online 25
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 89,4%



Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 4 jan - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan - zat 18 jan - zon 19 jan - zat 25 jan - zon 26 jan -


laat schema zien voor

11 januari | Zaal Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
MB2-Zaal   46382   G.H.C. RAPID MB2

 

08:30  09:00  thuis  Dreef, Sporthal De    
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
MB2-Zaal   46184   Dordrechtse Mixed Hockey Club MB2

 

09:50  10:20  thuis  Dreef, Sporthal De    
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
MB1-Zaal   46906   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB3

 

10:30  11:00  thuis  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
MB1-Zaal   46669   HC Pijnacker MB2

 

11:50  12:20  uit  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
JA1-Zaal   47961   Leidse Hockey Club Roomburg JA3

 

14:40  15:40  uit  Topsportcentrum Rotterdam    
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH 2
JA1-Zaal   47809   HV Victoria JA3

 

15:20  16:20  uit  Topsportcentrum Rotterdam    
Let op: Uittenue mee!   
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH 2
11 januari | Zaal Senioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
ZAALBLOK   46389   ZAAL Rapid MB2 - Dordrecht MB2

 

  09:40  thuis  Dreef, Sporthal De    
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   37990   ZAAL Capelle J6E1 - Alphen J6E1

 

  09:40  thuis  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
ZAALBLOK   46034   ZAAL Zoetermeer MB3 - Pijnacker MB2

 

  11:40  thuis  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
11 januari | Zaal Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
J6E1-Zaal   38086   HC Alphen J6E1

 

08:30  09:00  thuis  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
J6E1-Zaal   38192   HC Capelle J6E1

 

09:50  10:20  thuis  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
MF1-Zaal   37274   H.C. Derby MF2

 

09:20  10:10  uit  Meerkoet, Sporthal de    
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
MF1-Zaal   37484   HCRB MF1

 

10:00  10:50  uit  Meerkoet, Sporthal de    
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
M8E1-Zaal   37008   De Kieviten M8E1

 

11:40  12:10  uit  Zoetermeer Hockey Dome    
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
JF1-Zaal   38825   Berkel Rodenrijs JF3

 

11:20  12:10  uit  Meerkoet, Sporthal de    
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
M8E1-Zaal   37207   Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E3

 

12:20  12:50  uit  Zoetermeer Hockey Dome    
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
JF1-Zaal   38719   HCRB JF1

 

12:00  12:50  uit  Meerkoet, Sporthal de    
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
M6E1-Zaal   36545   HCRB M6E2

 

12:40  13:30  uit  Meerkoet, Sporthal de    
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
M6E1-Zaal   36342   D.H.C. Hudito M6E2

 

13:20  14:10  uit  Meerkoet, Sporthal de    
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
Inloggen
Hoofdsponsors
Sponsors