Agenda

20-6,  Jongste Jeugddag
hele agenda >


Vandaag jarig

Nick Bonten
Faiya Wils

Statistieken

maandag 16 december 2019
Aantal leden (info) 321
Nu online 40
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 89,4%



Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 4 jan - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan - zat 18 jan - zon 19 jan - zat 25 jan - zon 26 jan -


laat schema zien voor

4 januari | Zaal Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
MB2-Zaal   45945   R.G.H.C. Tempo '34 MB1

 

11:50  12:20  thuis  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
MC1-Zaal   44792   Leidse Hockey Club Roomburg MC4

 

11:50  12:20  thuis  Dreef, Sporthal De    
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
JA1-Zaal   48003   Wateringse veld JA1

 

14:55  16:10  thuis  Geest, Sporthal De    
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
MB2-Zaal   46927   G.H.C. RAPID MB2

 

10:30  11:00  uit  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
MC1-Zaal   44412   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC4

 

10:30  11:00  uit  Dreef, Sporthal De    
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
JA1-Zaal   47644   LOHC JA4

 

14:15  15:30  uit  Geest, Sporthal De    
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
4 januari | Zaal Senioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
ZAALBLOK   35474   ZAAL Bleiswijk MF1 - IJssel MF1

 

  09:40  thuis  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
ZAALBLOK   35116   ZAAL Alphen JF2 - Alecto JF2

 

  09:40  thuis  Dreef, Sporthal De    
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   43713   ZAAL Zoetermeer MC4 - Roomburg MC4

 

  11:40  thuis  Dreef, Sporthal De    
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   46850   ZAAL Rapid MB2 - Tempo '34 MB1

 

  11:40  thuis  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
4 januari | Zaal Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
JF1-Zaal   35217   HC Alphen JF2

 

08:30  09:00  thuis  Dreef, Sporthal De    
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
MF1-Zaal   35357   HV Bleiswijk MF1

 

08:30  09:00  thuis  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
JF1-Zaal   35323   L.S.C. ALECTO JF2

 

09:50  10:20  thuis  Dreef, Sporthal De    
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
M6E1-Zaal   37915   D.H.C. Hudito M6E2

 

13:40  14:40  thuis  Oostmeer, Sporthal de    
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
MF1-Zaal   35574   HC De IJssel MF1

 

09:50  10:20  uit  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
J6E1-Zaal   35119   HCRB J6E1

 

11:15  12:10  uit  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
J6E1-Zaal   35340   HC Capelle J6E1

 

11:55  12:50  uit  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
M6E1-Zaal   38139   Berkel Rodenrijs M6E1

 

14:20  15:20  uit  Oostmeer, Sporthal de    
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
M6E2-Zaal   36981   D.H.C. Hudito M6E3

 

15:10  16:10  uit  Schilp, Sporthal de    
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
M6E2-Zaal   37194   Rijswijksche Hockey Club M6E3

 

15:50  16:50  uit  Schilp, Sporthal de    
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Inloggen
Hoofdsponsors
Sponsors