Agenda

20-6,  Jongste Jeugddag
hele agenda >


Vandaag jarig

Er is niemand jarig vandaag

Statistieken

donderdag 23 januari 2020
Aantal leden (info) 322
Nu online 31
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 89,1%



Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 25 jan - zon 26 jan - zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb - zat 15 feb - zon 16 feb -


laat schema zien voor

8 februari | Zaal Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
JB1-Zaal   45322   L.S.C. ALECTO JB12

 

09:50  10:20  thuis  Dreef, Sporthal De    
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
JB1-Zaal   45513   HCRB JB1

 

08:30  09:00  uit  Dreef, Sporthal De    
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
MA1-Zaal   49205   Goudse MHC MA2

 

10:30  11:00  uit  Dreef, Sporthal De    
Let op: Uittenue mee!   
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
MA1-Zaal   48417   HV Victoria MA7

 

11:50  12:20  uit  Dreef, Sporthal De    
Let op: Uittenue mee!   
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
8 februari | Zaal Senioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
ZAALBLOK   45126   ZAAL HCRB JB1 - Alecto JB12

 

  09:40  thuis  Dreef, Sporthal De    
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   37342   ZAAL Alphen JF2 - HCRB JF1

 

  09:40  thuis  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
ZAALBLOK   48247   ZAAL Victoria MA7 - Gouda MA2

 

  11:40  thuis  Dreef, Sporthal De    
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
ZAALBLOK   38444   ZAAL Zoetermeer M6E5 - Rijswijk M6E3

 

  11:40  thuis  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
8 februari | Zaal Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
MF1-Zaal   35993   HC De IJssel MF1

 

09:15  10:10  thuis  Erasmus Sport Centrum    
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
JF1-Zaal   37549   HCRB JF1

 

09:50  10:20  thuis  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
M6E2-Zaal   38240   Mixed Hockeyclub Zoetermeer M6E5

 

10:30  11:00  thuis  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
M6E1-Zaal   37067   HCRB M6E2

 

10:40  11:30  thuis  Meerkoet, Sporthal de    
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
J6E1-Zaal   37874   HC Nieuwkoop J6E1

 

11:10  12:10  thuis  Rijnstreekhal    
Rijnstreekhal
Dillenburg 1
2404EV ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
M6E1-Zaal   36961   HC Ypenburg M6E3

 

11:20  12:10  thuis  Meerkoet, Sporthal de    
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
M6E2-Zaal   38346   Rijswijksche Hockey Club M6E3

 

11:50  12:20  thuis  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
JF1-Zaal   37448   HC Alphen JF2

 

08:30  09:00  uit  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
MF1-Zaal   36108   Hockeyclub Barendrecht MF4

 

08:35  09:30  uit  Erasmus Sport Centrum    
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
J6E1-Zaal   37768   HC Alphen J6E1

 

10:30  11:30  uit  Rijnstreekhal    
Rijnstreekhal
Dillenburg 1
2404EV ALPHEN AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Inloggen
Hoofdsponsors
Sponsors