Agenda

20-6,  Jongste Jeugddag
hele agenda >


Vandaag jarig

Er is niemand jarig vandaag

Statistieken

donderdag 23 januari 2020
Aantal leden (info) 322
Nu online 37
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 89,1%



Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 25 jan - zon 26 jan - zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb - zat 15 feb - zon 16 feb -


laat schema zien voor

25 januari | Zaal Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
MA2-Zaal   49174   G.H.C. RAPID MA2

 

10:30  11:00  thuis  Dreef, Sporthal De    
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
MA1-Zaal   48550   Schoonhovense MHC MA2

 

11:00  11:30  thuis  Meent, Sporthal De    
Meent, Sporthal De
's-Heerenbergstraat 26
2871WG SCHOONHOVEN
hal: veld 1
MA1-Zaal   49204   HV Victoria MA7

 

11:40  12:10  thuis  Meent, Sporthal De    
Meent, Sporthal De
's-Heerenbergstraat 26
2871WG SCHOONHOVEN
hal: veld 1
MA2-Zaal   49236   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MA4

 

11:50  12:20  thuis  Dreef, Sporthal De    
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
MC1-Zaal   42952   HCRB MC1

 

15:30  16:40  thuis  Wasbeek, Sportcomplex De    
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
MC2-Zaal   43312   Goudse MHC MC4

 

10:00  10:45  uit  Mammoet, Sportcentrum De    
Let op: Uittenue mee!   
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
MC2-Zaal   43152   HC De Hoeksche Waard MC4

 

10:40  11:25  uit  Mammoet, Sportcentrum De    
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
JC1-Zaal   42402   HCRB JC2

 

12:55  14:10  uit  TUDelft - Sportcentrum    
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
JC1-Zaal   42302   D.H.C. Hudito JC3

 

13:35  14:50  uit  TUDelft - Sportcentrum    
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
MC1-Zaal   43327   MHC Voorhout MC2

 

14:50  16:00  uit  Wasbeek, Sportcomplex De    
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
25 januari | Zaal Senioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
ZAALBLOK   35077   ZAAL Gouda M6E1 - Berkel-Rodenrijs M6E1

 

  09:40  thuis  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
ZAALBLOK   48575   ZAAL Berkel-Rodenrijs MA4 - Rapid MA2

 

  11:40  thuis  Dreef, Sporthal De    
Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
25 januari | Zaal Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
M6E1-Zaal   35159   Goudse MHC M6E1

 

08:30  09:00  thuis  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
M8E1-Zaal   35727   OMHC M8E5

 

08:40  09:25  thuis  Mammoet, Sportcentrum De    
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
JF1-Zaal   37125   HDS JF1

 

08:30  09:30  thuis  Verburch/ Jan van der Valkhal    
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
JF1-Zaal   37019   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JF3

 

09:10  10:10  thuis  Verburch/ Jan van der Valkhal    
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
M6E1-Zaal   35265   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs M6E1

 

09:50  10:20  thuis  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
MF1-Zaal   36735   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MF6

 

13:40  14:10  thuis  Drievliet, Sporthal    
Drievliet, Sporthal
Vlietplein 137138
2986GK RIDDERKERK
hal: Veld 1
MF1-Zaal   36841   H.C. Derby MF2

 

14:20  14:50  thuis  Drievliet, Sporthal    
Drievliet, Sporthal
Vlietplein 137138
2986GK RIDDERKERK
hal: Veld 1
M8E1-Zaal   35938   Goudse MHC M8E3

 

08:00  08:45  uit  Mammoet, Sportcentrum De    
Let op: Uittenue mee!   
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Inloggen
Hoofdsponsors
Sponsors