Agenda

15-6,  Jongste Jeugd Dag
21-9,  Bitjes hapdag
hele agenda >


Vandaag jarig

Er is niemand jarig vandaag

Statistieken

dinsdag 19 maart 2019
Aantal leden (info) 342
Nu online 37
Leden met @ 99,7%
SMS Bereik (teams) 89,2%



terug naar vorige pagina

Nog 7 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
23 mrt 21378 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MA4

16:30 17:30 uit route
30 mrt 21499 Hockeyclub Barendrecht MA5

13:30 14:00 thuis
6 apr 21537 HC De Hoeksche Waard MA3

uit route
13 apr 21681 Goudse MHC MA4

thuis
11 mei 21103 R.H.V. Leonidas MA6

uit route
18 mei 21807 HC Schiedam MA5

uit route
25 mei 21931 Dordrechtse Mixed Hockey Club MA3

thuis
3 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waddinxveen MA1 7 18 6 0 1 45 7 0
2 Berkel-Rodenrijs MA4 6 15 5 0 1 25 10 0
3 Schiedam MA5 7 15 5 0 2 29 21 0
4 Leonidas MA6 7 13 4 1 2 10 13 0
5 Barendrecht MA5 7 6 2 0 5 9 13 0
6 Dordrecht MA3 7 4 1 1 5 13 27 0
7 Gouda MA4 7 4 1 1 5 16 31 0
8 Hoeksche Waard MA3 6 4 1 1 4 7 32 0

Uitslagenmatrix
  Waddinxveen MA1Dordrecht MA3Gouda MA4Berkel-Rodenrijs MA4Barendrecht MA5Hoeksche Waard MA3Leonidas MA6Schiedam MA5
Waddinxveen MA1   3-4 9-0 6-1 7-1
Dordrecht MA3 0-11   7-2 1-2 3-5
Gouda MA4 1-6   1-5 10-2
Berkel-Rodenrijs MA4 5-1 5-0   0-2
Barendrecht MA5 0-3 1-2   1-4
Hoeksche Waard MA3 1-1 1-0   2-3
Leonidas MA6 1-0 2-2 1-0  
Schiedam MA5 4-0 3-9 9-1 3-0  

Uitslagen
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
.. Schiedam MA5 Gouda MA4 4-0 Definitief
.. Waddinxveen MA1 Berkel-Rodenrijs MA4 3-4 Definitief
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Berkel-Rodenrijs MA4 Leonidas MA6 0-2 Definitief
.. Dordrecht MA3 Schiedam MA5 3-5 Definitief
.. Barendrecht MA5 Waddinxveen MA1 0-3 Definitief
.. Gouda MA4 Hoeksche Waard MA3 10-2 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Schiedam MA5 Berkel-Rodenrijs MA4 3-9 Definitief
.. Dordrecht MA3 Gouda MA4 7-2 Definitief
.. Leonidas MA6 Barendrecht MA5 1-0 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Hoeksche Waard MA3 Leonidas MA6 2-3 Definitief
.. Barendrecht MA5 Schiedam MA5 1-4 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs MA4 Dordrecht MA3 5-1 Definitief
.. Gouda MA4 Waddinxveen MA1 1-6 Definitief
WOENSDAG 21 NOVEMBER 2018
.. Waddinxveen MA1 Hoeksche Waard MA3 9-0 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Schiedam MA5 Hoeksche Waard MA3 9-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs MA4 Gouda MA4 5-0 Definitief
.. Dordrecht MA3 Barendrecht MA5 1-2 Definitief
.. Waddinxveen MA1 Leonidas MA6 6-1 Definitief
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
.. Hoeksche Waard MA3 Barendrecht MA5 1-0 Definitief
.. Leonidas MA6 Dordrecht MA3 1-0 Definitief
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Barendrecht MA5 Berkel-Rodenrijs MA4 1-2 Definitief
.. Waddinxveen MA1 Schiedam MA5 7-1 Definitief
.. Leonidas MA6 Gouda MA4 2-2 Definitief
.. Hoeksche Waard MA3 Dordrecht MA3 1-1 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. Gouda MA4 Barendrecht MA5 1-5 Definitief
.. Schiedam MA5 Leonidas MA6 3-0 Definitief
.. Dordrecht MA3 Waddinxveen MA1 0-11 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 23 MAART 2019
  Barendrecht MA5 Hoeksche Waard MA3 17:30 Sportpark 'De Doorbraak'
  Berkel-Rodenrijs MA4 Waddinxveen MA1 17:30 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Dordrecht MA3 Leonidas MA6 17:05 Schenkeldijk
  Gouda MA4 Schiedam MA5 15:30 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
ZATERDAG 30 MAART 2019
  Hoeksche Waard MA3 Gouda MA4 15:15 recreatieoord Binnenmaas
  Leonidas MA6 Berkel-Rodenrijs MA4 13:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam MA5 Dordrecht MA3 15:15 Sportpark HC Schiedam
  Waddinxveen MA1 Barendrecht MA5 14:00 Sportp. 'De Sniep'
ZATERDAG 6 APRIL 2019
  Barendrecht MA5 Leonidas MA6 15:45 Sportpark 'De Doorbraak'
  Berkel-Rodenrijs MA4 Schiedam MA5 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Gouda MA4 Dordrecht MA3 16:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Hoeksche Waard MA3 Waddinxveen MA1 recreatieoord Binnenmaas
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  Dordrecht MA3 Berkel-Rodenrijs MA4 Schenkeldijk
  Leonidas MA6 Hoeksche Waard MA3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam MA5 Barendrecht MA5 Sportpark HC Schiedam
  Waddinxveen MA1 Gouda MA4 Sportp. 'De Sniep'
ZATERDAG 20 APRIL 2019
  Berkel-Rodenrijs MA4 Hoeksche Waard MA3 Sportp. 'Het Hoge Land'
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Barendrecht MA5 Dordrecht MA3 Sportpark 'De Doorbraak'
  Gouda MA4 Berkel-Rodenrijs MA4 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Hoeksche Waard MA3 Schiedam MA5 recreatieoord Binnenmaas
  Leonidas MA6 Waddinxveen MA1 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Berkel-Rodenrijs MA4 Barendrecht MA5 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Dordrecht MA3 Hoeksche Waard MA3 Schenkeldijk
  Gouda MA4 Leonidas MA6 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Schiedam MA5 Waddinxveen MA1 Sportpark HC Schiedam
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Barendrecht MA5 Gouda MA4 Sportpark 'De Doorbraak'
  Hoeksche Waard MA3 Berkel-Rodenrijs MA4 recreatieoord Binnenmaas
  Leonidas MA6 Schiedam MA5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Waddinxveen MA1 Dordrecht MA3 Sportp. 'De Sniep'

Inloggen
Hoofdsponsors
Sponsors