Agenda

20-6,  Jongste Jeugddag
hele agenda >


Vandaag jarig

Nick Bonten
Faiya Wils

Statistieken

maandag 16 december 2019
Aantal leden (info) 321
Nu online 44
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 89,4%



terug naar vorige pagina

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
4 jan 47644 LOHC JA4

14:15 15:30 uit Geest, Sporthal De
  Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
 
4 jan 48003 Wateringse veld JA1

14:55 16:10 thuis Geest, Sporthal De
  Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
 
11 jan 47961 Leidse Hockey Club Roomburg JA3

14:40 15:40 uit Topsportcentrum Rotterdam
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH 2
 
11 jan 47809 HV Victoria JA3

15:20 16:20 uit Topsportcentrum Rotterdam
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH 2
 
18 jan 47467 LOHC JA4

10:30 11:00 thuis Dreef, Sporthal De
  Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
 
18 jan 47483 HV Victoria JA3

11:50 12:20 thuis Dreef, Sporthal De
  Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
 
1 feb 47677 HC Nieuwkoop JA1

15:40 16:10 uit Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
 
1 feb 47489 Rijswijksche Hockey Club JA3

15:00 15:30 uit Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
 
3 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waddinxveen JA1 4 10 3 1 0 15 8 0
2 Roomburg JA3 4 4 1 1 2 12 10 0
3 Leiden JA4 2 4 1 1 0 7 5 0
4 Nieuwkoop JA1 2 3 1 0 1 8 10 0
5 Rijswijk JA3 4 3 1 0 3 6 12 0
6 Wateringse veld JA1 2 1 0 1 1 5 8 0
7 Victoria JA3 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Victoria JA3Leiden JA4Rijswijk JA3Nieuwkoop JA1Waddinxveen JA1Wateringse veld JA1Roomburg JA3
Victoria JA3  
Leiden JA4   3-1
Rijswijk JA3   2-1
Nieuwkoop JA1   6-3
Waddinxveen JA1 3-2 7-2   3-2
Wateringse veld JA1 2-2  
Roomburg JA3 4-4 5-1  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Nieuwkoop JA1 Wateringse veld JA1 6-3 Definitief
.. Wateringse veld JA1 Waddinxveen JA1 2-2 Definitief
.. Waddinxveen JA1 Nieuwkoop JA1 7-2 Definitief
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Roomburg JA3 Rijswijk JA3 5-1 Definitief
.. Roomburg JA3 Leiden JA4 4-4 Definitief
.. Leiden JA4 Rijswijk JA3 3-1 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Waddinxveen JA1 Rijswijk JA3 3-2 Definitief
.. Waddinxveen JA1 Roomburg JA3 3-2 Definitief
.. Rijswijk JA3 Roomburg JA3 2-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
  Leiden JA4 Waddinxveen JA1 15:30 Geest, Sporthal De
  Leiden JA4 Wateringse veld JA1 16:50 Geest, Sporthal De
  Waddinxveen JA1 Wateringse veld JA1 16:10 Geest, Sporthal De
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Rijswijk JA3 Leiden JA4 19:20 Schilp, Sporthal de
  Rijswijk JA3 Wateringse veld JA1 18:00 Schilp, Sporthal de
  Roomburg JA3 Victoria JA3 15:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Roomburg JA3 Waddinxveen JA1 15:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Victoria JA3 Waddinxveen JA1 16:20 Topsportcentrum Rotterdam
  Wateringse veld JA1 Leiden JA4 18:40 Schilp, Sporthal de
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Leiden JA4 Victoria JA3 11:40 Dreef, Sporthal De
  Nieuwkoop JA1 Roomburg JA3 17:40 Wielepet, Sporthal De
  Waddinxveen JA1 Leiden JA4 11:00 Dreef, Sporthal De
  Waddinxveen JA1 Victoria JA3 12:20 Dreef, Sporthal De
  Wateringse veld JA1 Nieuwkoop JA1 17:00 Wielepet, Sporthal De
  Wateringse veld JA1 Roomburg JA3 18:20 Wielepet, Sporthal De
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Nieuwkoop JA1 Leiden JA4 12:35 Steupel, Sporthal De
  Victoria JA3 Leiden JA4 11:55 Steupel, Sporthal De
  Victoria JA3 Nieuwkoop JA1 11:15 Steupel, Sporthal De
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Nieuwkoop JA1 Waddinxveen JA1 16:10 Ring Pass Hockey Dome
  Rijswijk JA3 Nieuwkoop JA1 16:50 Ring Pass Hockey Dome
  Rijswijk JA3 Waddinxveen JA1 15:30 Ring Pass Hockey Dome
  Roomburg JA3 Wateringse veld JA1 18:10 Victoria Sporthal
  Victoria JA3 Roomburg JA3 17:30 Victoria Sporthal
  Victoria JA3 Wateringse veld JA1 18:50 Victoria Sporthal
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Nieuwkoop JA1 Rijswijk JA3 12:35 Steupel, Sporthal De
  Nieuwkoop JA1 Victoria JA3 11:15 Steupel, Sporthal De
  Rijswijk JA3 Victoria JA3 11:55 Steupel, Sporthal De
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Leiden JA4 Roomburg JA3 15:30 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Leiden JA4 Nieuwkoop JA1 16:50 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Roomburg JA3 Nieuwkoop JA1 16:10 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Victoria JA3 Rijswijk JA3 12:40 Wielepet, Sporthal De
  Wateringse veld JA1 Rijswijk JA3 12:00 Wielepet, Sporthal De
  Wateringse veld JA1 Victoria JA3 13:20 Wielepet, Sporthal De

Inloggen
Hoofdsponsors
Sponsors