Standen van alle teams
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Montfoort D1 2 6 2 0 0 11 4 0
2 Woerden D1 2 6 2 0 0 8 4 0
3 Culemborg D1 2 6 2 0 0 5 2 0
4 Vianen D1 1 3 1 0 0 5 2 0
5 HCRB D1 2 3 1 0 1 5 7 0
6 Nieuwkoop D1 1 1 0 1 0 3 3 0
7 Capelle D1 2 1 0 1 1 4 9 0
8 Kromme Rijn D1 2 0 0 0 2 3 5 0
9 Waddinxveen D1 1 0 0 0 1 2 4 0
10 Rijnvliet D1 1 0 0 0 1 1 3 0
11 Krimpen D1 2 0 0 0 2 5 9 0
  4e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Prinsenbeek H1 2 6 2 0 0 11 4 0
2 Krimpen H1 2 6 2 0 0 7 2 0
3 Capelle H1 2 6 2 0 0 6 3 0
4 Hoeksche Waard H1 2 4 1 1 0 6 4 0
5 Tempo H1 2 4 1 1 0 6 4 0
6 Voorne H1 2 3 1 0 1 9 7 0
7 Feijenoord H1 2 3 1 0 1 5 4 0
8 Gouda H1 2 3 1 0 1 3 5 0
9 Souburgh H1 2 0 0 0 2 3 7 0
10 Ypenburg H1 2 0 0 0 2 2 6 0
11 Dopie H1 2 0 0 0 2 3 8 0
12 Waddinxveen H1 2 0 0 0 2 3 10 0
  3e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forescate H2 2 6 2 0 0 7 2 0
2 Leonidas H19 2 6 2 0 0 7 2 0
3 Scoop Delft H2 2 4 1 1 0 9 7 0
4 Victoria H9 2 4 1 1 0 7 5 0
5 Dopie H4 2 3 1 0 1 10 7 0
6 DSHC H7 2 3 1 0 1 9 6 0
7 Groen-Geel H7 2 3 1 0 1 6 3 0
8 Barendrecht H4 2 3 1 0 1 7 5 0
9 Tempo '34 H2 2 1 0 1 1 3 5 0
10 Pijnacker H4 2 1 0 1 1 4 11 0
11 Waddinxveen H2 2 0 0 0 2 3 9 0
12 Leonidas H18 2 0 0 0 2 2 12 0
  Reserve 3e klasse 
G Hockey 
  G1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HUDITO G 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HUDITO G 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Waddinxveen G 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Westland G1 0 0 0 0 0 0 0 0
  West 
  G2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waddinxveen G 2 1 3 1 0 0 5 0 0
2 HUDITO G4 1 3 1 0 0 6 4 0
3 Leonidas G 3 1 0 0 0 1 4 6 0
4 Waddinxveen G 3 1 0 0 0 1 0 5 0
  West 
  G3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waddinxveen G 2 1 3 1 0 0 5 0 0
2 HUDITO G4 1 3 1 0 0 6 4 0
3 Leonidas G 3 1 0 0 0 1 4 6 0
4 Waddinxveen G 3 1 0 0 0 1 0 5 0
  West 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HUDITO JA1 2 6 2 0 0 21 1 0
2 Rotterdam JA3 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Pijnacker JA1 2 3 1 0 1 6 6 0
4 Berkel-Rodenrijs JA2 2 1 0 1 1 2 5 0
5 Klein Zwitserland JA2 2 1 0 1 1 2 6 0
6 Waddinxveen JA1 2 0 0 0 2 1 20 0
  1e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waddinxveen JB1 2 6 2 0 0 10 5 0
2 Victoria JB3 2 4 1 1 0 9 6 0
3 Rotterdam JB5 2 3 1 0 1 6 7 0
4 Ring Pass Delft JB3 2 1 0 1 1 8 9 0
5 Forescate JB3 2 1 0 1 1 8 11 0
6 Klein Zwitserland JB4 2 1 0 1 1 6 9 0
  4e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alecto JC1 2 6 2 0 0 10 1 0
2 Noordwijk JC1 2 6 2 0 0 10 1 0
3 Klein Zwitserland JC2 2 3 1 0 1 12 3 0
4 Leiden JC3 2 3 1 0 1 6 9 0
5 Ypenburg JC2 2 0 0 0 2 0 11 0
6 Waddinxveen JC1 2 0 0 0 2 3 16 0
  1e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria JD3 2 6 2 0 0 5 1 0
2 Gouda JD1 2 3 1 0 1 9 5 0
3 Leonidas JD2 2 3 1 0 1 12 9 0
4 Rotterdam JD4 1 0 0 0 1 1 3 0
5 Waddinxveen JD1 1 0 0 0 1 0 9 0
  2e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westland MA4 2 6 2 0 0 17 1 0
2 Nieuwkoop MA1 2 4 1 1 0 8 3 0
3 Waddinxveen MA1 2 4 1 1 0 6 2 0
4 Rapid MA3 2 3 1 0 1 3 14 0
5 Forescate MA4 2 0 0 0 2 2 7 0
6 Leonidas MA6 2 0 0 0 2 2 11 0
  4e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Evergreen MA1 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Catwijck MA3 2 6 2 0 0 6 0 0
3 Schoonhoven MA1 2 3 1 0 1 7 5 0
4 Waddinxveen MA2 2 3 1 0 1 4 4 0
5 Kieviten MA3 2 0 0 0 2 0 6 0
6 Leiden MA5 2 0 0 0 2 2 10 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zoetermeer MB6 2 6 2 0 0 14 0 0
2 Waddinxveen MB1 2 6 2 0 0 7 0 0
3 Spijkenisse MB2 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Rotterdam MB7 2 3 1 0 1 3 6 0
5 Schiedam MB3 2 0 0 0 2 2 11 0
6 Alphen MB5 2 0 0 0 2 1 11 0
  3e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waddinxveen MB2 2 6 2 0 0 4 2 0
2 Pijnacker MB3 2 3 1 0 1 10 2 0
3 Dordrecht MB3 2 3 1 0 1 3 2 0
4 HCRB MB2 2 3 1 0 1 4 5 0
5 HDS MB5 2 1 0 1 1 6 7 0
6 hdm MB9 2 1 0 1 1 3 12 0
  3e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria MC4 2 6 2 0 0 14 2 0
2 Pijnacker MC2 2 3 1 0 1 6 2 0
3 Waddinxveen MC1 2 3 1 0 1 8 5 0
4 Capelle MC1 2 3 1 0 1 4 8 0
5 Gouda MC2 2 3 1 0 1 6 16 0
6 Bleiswijk MC2 2 0 0 0 2 5 10 0
  2e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Derby MC4 2 6 2 0 0 31 0 0
2 Waddinxveen MC2 2 6 2 0 0 10 5 0
3 Roomburg MC6 2 3 1 0 1 10 6 0
4 HCRB MC3 2 3 1 0 1 4 9 0
5 Wateringse veld MC5 2 0 0 0 2 3 17 0
6 Barendrecht MC8 2 0 0 0 2 1 22 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen MD4 2 4 1 1 0 10 3 0
2 Gouda MD3 2 4 1 1 0 10 3 0
3 Capelle MD2 1 3 1 0 0 3 0 0
4 Waddinxveen MD1 1 3 1 0 0 4 2 0
5 Zoetermeer MD6 2 0 0 0 2 2 11 0
6 IJssel MD4 2 0 0 0 2 0 10 0
  4e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leiden MD6 2 6 2 0 0 8 1 0
2 hdm MD7 2 6 2 0 0 4 0 0
3 Forescate MD5 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Alphen MD5 2 3 1 0 1 7 8 0
5 Waddinxveen MD2 2 0 0 0 2 3 7 0
6 Kieviten MD1 2 0 0 0 2 1 8 0
  4e klasse 
Inloggen
Hoofdsponsors
Sponsors