Trainingsschema   donderdag 19 september 2019   23:31
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 J6E1 Eva Oostendorp
Rosalinde van Uffelen
Veld 2 - AB
16:45 - 17:45 M6E1 Zara el Biali Veld 1 - CD
16:45 - 17:45 M6E2 Emma Leeflang
Eva Hofman
Veld 2 - CD
16:45 - 17:45 M8E1 Liz van Houdt
Tamar Supusepa
Veld 1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Mirjam van Zoelen Veld 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C1 Max van Gils Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Floor van Dodewaard Veld 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Mara Walraven Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Ruben van der Poel Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Edo Herrera Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Ralph van Dodewaard Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Pim Walraven Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Ruben van der Poel Veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Pim Walraven Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Hans de Baare Veld 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Kas Prins Veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Jongens A1 Veld 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Benjamini Sterren Iris Uittenbogaard
Roos Boere
Veld 1 - B
16:30 - 17:30 J6E1 Eva Oostendorp
Rosalinde van Uffelen
Veld 1 - C
16:30 - 17:30 JF1 Niels Clerkx
Rick van der Klauw
Veld 1 - A
16:30 - 17:30 M6E1 Kiki Feldmann
Zara el Biali
Veld 2 - C
16:30 - 17:30 M6E2 Emma Leeflang
Eva Hofman
Veld 1 - D
16:30 - 17:30 MF1 Amber Goddefroy
Lotte van der Lans
Veld 2 - D
16:45 - 17:45 M8E1 Liz van Houdt
Tamar Supusepa
Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Jorn van Dodewaard Veld 1 - CD
17:45 - 18:45 keepers JJ, E & F Trainingsgroep Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 vaste keepers B & A Trainingsgroep Veld 1 - AB Sven van Rietschoten en Frank de Man
19:00 - 20:30 vaste keepers D & C Trainingsgroep Veld 1 - CD Sven van Rietschoten en Frank de Man
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Juan Peverelli Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Trim wo-avond Frank de Man Veld 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Mara Walraven Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Ruben van der Poel Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Robert-Jan Karsman Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Ralph van Dodewaard Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Ruben van der Poel Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Trim Do-avond Veld 1
20:30 - 22:00 Veteranen B (Bleiswijk/Waddinxveen) Veld 2
20:30 - 22:00 Veteranen LA Gouda/Waddinxveen Veld 2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Meisjes B1 Folkert Pieters Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 G1 Veld 2
17:30 - 19:00 G2 Veld 2
17:30 - 19:00 G3 Veld 2
17:30 - 19:00 Jongens D1 Jorn van Dodewaard Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Floor van Dodewaard Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Alex Baggerman Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Max van Gils Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Pim Walraven Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Mirjam van Zoelen Veld 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Pim Walraven Veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Hans de Baare Veld 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Tom Jansen Veld 2 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:15 Funhockey Jasper van den Boogert
Jondi Hendriksen
Oefenveld
Inloggen
Hoofdsponsors
Sponsors