Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JO12-1 Björn de Bruijn v1 - AB
17:30 - 18:30 MO10-1 Amber Koetsier
Merel van der Leden
v2 - CD
17:30 - 19:00 MO12-1 Charlotte Lamers v2 - AB
17:30 - 18:30 MO9-1 v1 - CD
18:30 - 20:00 MO12-2 Ralph Boonstoppel
Ramon Verdel
v1 - CD
19:00 - 20:30 MO12-1 v1 - AB
19:00 - 20:30 MO14-1 Kimberley Smit v2 - CD
20:30 - 22:00 Trimwedstrijd reservering veld Trainingsgroep v2 Reservering veld 1 op wedstrijdavonden: 26-9, 14-11, 30-1, 13-2, 20-3, 8-5 en 5-6
20:30 - 22:00 O25-1 Joris den Hengst v1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MO18-1 Ruben van der Poel v2 - AB
19:00 - 20:30 JO14-1 Max van Gils v1 - CD
19:00 - 20:30 MO14-2 v1 - AB
19:00 - 20:30 MO16-1 Floor Nieuwland v2 - CD
19:00 - 20:30 MO16-2 Youp Oosterlee v2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Paul van Laak v1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Max van Gils v1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 J08-1 Sven Berkhout v1 - A
16:30 - 17:30 M08-1 Megan Pritchard v1 - D
16:30 - 17:30 mixO7-1 Hannah Krans v1 - B
16:30 - 17:30 MO10-1 Amber Koetsier
Merel van der Leden
v2 - AB
16:30 - 17:30 MO9-1 Faiya Wils v1 - C
17:30 - 19:00 JO12-1 Björn de Bruijn v1 - AB
17:30 - 19:00 Keepers Frank de Man v1 - CD Jongste jeugd keepers
17:30 - 19:00 MO12-2 Floor van Dodewaard v2 - AB
19:00 - 20:30 JO18-1 Juan Peverelli v1 - AB
19:00 - 20:30 Keepers Frank de Man
Giel Hanssen
Luc Nannings
v2 Junioren keepers
19:00 - 20:30 Keepers Frank de Man
Giel Hanssen
Luc Nannings
v1 - CD Junioren keepers
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 JO14-1 Max van Gils v2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 3 Mirjam van Zoelen v2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 2 Max van Gils v2 - CD
20:30 - 22:00 Trim Do-avond Wouter Schenk v1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MO12-1 Charlotte Lamers v1 - AB
18:00 - 19:00 G1 Floor Nieuwland
Max Koning
v2 - A
18:00 - 19:00 G2 Floor Nieuwland
Max Koning
v2 - B
19:00 - 20:30 JO18-1 Ralph van Dodewaard v2 - D
19:00 - 20:30 MO14-1 Noa Pattiwael v2 - BC
19:00 - 20:30 MO14-2 v2 - A
19:00 - 20:30 MO16-1 Floor Nieuwland v1 - A
19:00 - 20:30 MO16-2 Youp Oosterlee v1 - D
19:00 - 20:30 MO18-1 Ruben van der Poel v1 - BC
20:30 - 22:00 Dames 1 Paul van Laak v1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Ralph van Dodewaard
Juan Peverelli
v1 - CD