Agenda

21-9,  Bitjes hapdag
25-9,  Patatclinic 2019
23-10,  G04Hockey clinic
20-6,  Jongste Jeugddag
hele agenda >


Vandaag jarig

Er is niemand jarig vandaag

Statistieken

donderdag 19 september 2019
Aantal leden (info) 321
Nu online 39
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 88,8%



Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 21 sep - zon 22 sep - zat 28 sep - zon 29 sep - zat 5 okt - zon 6 okt - zat 12 okt - zon 13 okt -


laat schema zien voor

21 september | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
J6E1   694   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs J6E4

 

09:00  09:30  thuis  Veld 1    
   KNHB: Veld 1A  
JF1   1234   Hockey Club Rotterdam JF1

 

09:00  09:30  thuis  Veld 1    
   KNHB: Veld 1D  
M8E1   2030   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs M8E3

 

09:30  10:00  thuis  Veld 2    
   KNHB: Veld 2AB  
M6E2   3029   Schoonhovense MHC M6E1

 

09:00  09:30  thuis  Veld 1    
   KNHB: Veld 1B  
M6E1   3684   HCRB M6E1

20 

08:40  09:30  uit    route    
   KNHB: Veld 2, A  
MF1   4547   V.M.H.C. CARTOUCHE MF5

 

09:00  09:30  thuis  Veld 1    
   KNHB: Veld 1C  
21 september | G Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
G1   642   HV Westland G1

40 

08:35  09:45  uit    route    
21 september | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
JA1   4901   HC Pijnacker JA1

 

14:30  15:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Martijn Karreman en Daan de Graaff
JB1   5150   MHC Forescate JB3

 

11:30  12:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Solenn Oosterman en Silvan Both
JC1   5591   Noordwijk JC1

45 

11:15  12:30  uit    route    
JD1   6189   Goudse MHC JD1

 

15:30  16:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Kiki Peters en Mariƫlle Schuch
MA1   6902   G.H.C. RAPID MA3

45 

15:00  16:15  uit    route    
MA2   7249   MHV Evergreen MA1

40 

14:15  15:25  uit    route    
MB1   7724   HC Alphen MB5

20 

15:00  15:50  uit    route    
MB2   8109   HDS MB5

30 

11:10  12:20  uit    route    
MC2   8991   HCRB MC3

 

10:30  11:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Chiara Janmaat en Mette Schuiling
MC1   9490   HC Pijnacker MC2

 

12:15  13:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Jorn van Dodewaard en Yara Bouma
MD1   11301   Goudse MHC MD3

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: Let op W'veen - afwijkend tenue  
Let op: Uittenue mee!   
MD2   11351   LOHC MD6

 

13:30  14:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Rick van der Klauw en Charlotte van Leersum
Inloggen
Hoofdsponsors
Sponsors