Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Mirjam van Zoelen
Manager Tamara Gundelach
Coach Pien Gerrits
Coach Mirjam van Zoelen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Victoria D9 Gouda D2-O 10:00
Spijkenisse D3 IJssel D2-O 10:30
Delfshaven D2 Leonidas D17 11:35
Barendrecht D3 Schoonhoven D1 13:45
Leonidas D15 Waddinxveen D2-O 16:00
Victoria D7 Derby D3 16:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 IJssel D2-O 11 29 9 2 0
2 Victoria D7 11 25 8 1 2
3 Leonidas D15 11 24 7 3 1
4 Barendrecht D3 11 22 7 1 3
5 Leonidas D17 11 20 6 2 3
6 Derby D3 11 19 6 1 4
7 Gouda D2-O 11 14 4 2 5
8 Delfshaven D2 11 13 4 1 6
9 Schoonhoven D1 11 12 3 3 5
10 Spijkenisse D3 11 6 2 0 9
11 Waddinxveen D2-O 11 3 0 3 8
12 Victoria D9 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt R.H.V. Leonidas D15 16:00 uit
10 mrt HV Spijkenisse D3 12:45 thuis - Veld 1
17 mrt HC Delfshaven D2 n.n.b uit
24 mrt Hockeyclub Barendrecht D3 10:45 thuis - Veld 2
7 apr HV Victoria D7 n.n.b uit
14 apr HV Victoria D9 10:30 thuis - Veld 1
21 apr Goudse MHC D2-O n.n.b uit
12 mei H.C. Derby D3 12:45 thuis - Veld 1
26 mei Schoonhovense MHC D1 13:00 uit
2 jun R.H.V. Leonidas D17 10:45 thuis - Veld 2
9 jun HC De IJssel D2-O n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Gouda D2-O Victoria D9 (4-2)final
IJssel D2-O Spijkenisse D3 (9-0)final
Derby D3 Victoria D7 (1-2)final
Waddinxveen D2-O Leonidas D15 (0-5)final
Schoonhoven D1 Barendrecht D3 (1-2)final
Leonidas D17 Delfshaven D2 (3-2)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Barendrecht D3 Leonidas D17 (2-0)scheduled
Victoria D9 Derby D3 (0-8)final
Spijkenisse D3 Waddinxveen D2-O (2-1)final
Delfshaven D2 IJssel D2-O (0-6)scheduled
Leonidas D15 Gouda D2-O (1-1)scheduled
Victoria D7 Schoonhoven D1 (3-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Leonidas D17 Victoria D7 (0-1)final
Schoonhoven D1 Victoria D9 (5-3)final
Waddinxveen D2-O Delfshaven D2 (0-3)scheduled
Spijkenisse D3 Leonidas D15 (1-7)final
IJssel D2-O Barendrecht D3 (6-2)scheduled
Derby D3 Gouda D2-O (2-0)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Victoria D7 IJssel D2-O (0-1)final
Leonidas D15 Derby D3 (3-2)final
Barendrecht D3 Waddinxveen D2-O (5-1)final
Victoria D9 Leonidas D17 (1-7)final
Delfshaven D2 Spijkenisse D3 (2-1)final
Gouda D2-O Schoonhoven D1 (3-3)final
WOENSDAG 4 OKTOBER 2023
Leonidas D17 Gouda D2-O (2-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Waddinxveen D2-O Victoria D7 (0-1)scheduled
Delfshaven D2 Leonidas D15 (1-1)final
Spijkenisse D3 Barendrecht D3 (0-1)final
IJssel D2-O Victoria D9 (6-1)final
Schoonhoven D1 Derby D3 (0-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Gouda D2-O IJssel D2-O (0-7)scheduled
Derby D3 Leonidas D17 (0-2)final
Leonidas D15 Schoonhoven D1 (4-1)final
Victoria D7 Spijkenisse D3 (4-0)final
Barendrecht D3 Delfshaven D2 (1-4)scheduled
Victoria D9 Waddinxveen D2-O (1-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Barendrecht D3 Leonidas D15 (1-3)final
Delfshaven D2 Victoria D7 (0-2)scheduled
Waddinxveen D2-O Gouda D2-O (0-2)final
Spijkenisse D3 Victoria D9 (2-1)final
IJssel D2-O Derby D3 (1-1)scheduled
Leonidas D17 Schoonhoven D1 (2-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Gouda D2-O Spijkenisse D3 (9-0)final
Victoria D9 Delfshaven D2 (0-3)scheduled
Leonidas D15 Leonidas D17 (1-4)final
Victoria D7 Barendrecht D3 (2-2)final
Schoonhoven D1 IJssel D2-O (0-1)scheduled
Derby D3 Waddinxveen D2-O (4-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Barendrecht D3 Victoria D9 (3-0)final
Delfshaven D2 Gouda D2-O (1-4)final
Spijkenisse D3 Derby D3 (0-7)final
Victoria D7 Leonidas D15 (2-3)final
Waddinxveen D2-O Schoonhoven D1 (1-1)final
IJssel D2-O Leonidas D17 (8-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Gouda D2-O Barendrecht D3 (1-3)scheduled
Victoria D9 Victoria D7 (2-3)final
IJssel D2-O Leonidas D15 (0-0)final
Schoonhoven D1 Spijkenisse D3 (9-0)final
Derby D3 Delfshaven D2 (3-0)scheduled
Leonidas D17 Waddinxveen D2-O (3-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Leonidas D15 Victoria D9 (7-0)scheduled
Delfshaven D2 Schoonhoven D1 (1-4)final
Barendrecht D3 Derby D3 (3-1)final
Gouda D2-O Victoria D7 (1-3)final
Spijkenisse D3 Leonidas D17 (0-2)scheduled
Waddinxveen D2-O IJssel D2-O (0-6)final