Agenda

7-6,  Final Friday
15-6,  Jongste Jeugd Dag
21-9,  Bitjes hapdag
hele agenda >


Vandaag jarig

Er is niemand jarig vandaag

Statistieken

dinsdag 21 mei 2019
Aantal leden (info) 352
Nu online 24
Leden met @ 99,7%
SMS Bereik (teams) 88,4%



terug naar vorige pagina

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei 13831 OMHC H3

10:30 11:00 thuis
2 jun 13915 HC De IJssel H2

10:10 11:00 uit route
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ommoord H3 20 48 15 3 2 122 52 0
2 Leiden H6 20 43 13 4 3 75 37 0
3 IJssel H2 20 39 12 3 5 96 51 0
4 Roomburg H4 20 36 11 3 6 72 60 0
5 Waddinxveen H2 20 29 9 2 9 45 47 0
6 Leonidas H16 20 29 8 5 7 66 51 0
7 DSHC H5 20 28 7 7 6 45 35 0
8 Zoetermeer H4 20 26 8 2 10 61 70 0
9 Leonidas H15 20 23 7 2 11 48 70 0
10 Leonidas H14 20 22 6 4 10 53 64 0
11 Ring Pass Delft H5 20 15 5 0 15 29 89 0
12 Groen-Geel H6 20 4 1 1 18 18 104 0

Uitslagenmatrix
  DSHC H5Groen-Geel H6Leiden H6Leonidas H14Leonidas H15Leonidas H16Ommoord H3Ring Pass Delft H5Roomburg H4Waddinxveen H2 (O)IJssel H2 (O)Zoetermeer H4
DSHC H5   6-0 6-3 2-3 2-2 2-4 2-0 2-2 2-0 4-5 2-3
Groen-Geel H6   2-6 1-3 1-6 1-9 4-4 2-0 0-4 0-1 1-8 1-8
Leiden H6 0-0 6-0   3-2 2-2 0-5 6-1 4-3 4-1 1-1 5-2
Leonidas H14 1-2 3-1 3-3   5-1 3-3 4-4 1-3 2-2 0-4 3-0
Leonidas H15 0-1 6-0 0-9 3-2   3-1 3-2 2-5 1-3 3-3 1-5
Leonidas H16 1-1 8-0 1-2 6-4 2-3   1-5 4-0 4-1 3-3 3-1
Ommoord H3 3-3 4-0 10-4 10-0 6-4   13-3 11-3 4-1 4-3 12-3
Ring Pass Delft H5 1-3 3-1 1-7 3-2 1-5 0-7   3-5 0-4 0-8 3-1
Roomburg H4 2-2 6-0 4-2 2-4 5-2 4-3 10-1 2-3   3-3 2-4
Waddinxveen H2 (O) 1-0 5-1 0-6 3-1 3-2 1-2 4-5 0-1   6-1 2-5
IJssel H2 (O) 2-1 6-1 3-5 3-4 5-4 9-3 2-5 6-0 10-2   10-2
Zoetermeer H4 2-2 6-1 2-4 4-1 3-3 2-0 2-9 4-0 3-4 3-4  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Leonidas H14 Leonidas H16 3-3 Definitief
.. IJssel H2 (O) Groen-Geel H6 6-1 Definitief
.. Ring Pass Delft H5 Leiden H6 1-7 Definitief
.. Roomburg H4 Waddinxveen H2 (O) 3-3 Definitief
.. Ommoord H3 DSHC H5 3-3 Definitief
.. Leonidas H15 Zoetermeer H4 1-5 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Waddinxveen H2 (O) Leonidas H15 3-2 Definitief
.. DSHC H5 IJssel H2 (O) 4-5 Definitief
.. Leiden H6 Ommoord H3 0-5 Definitief
.. Leonidas H16 Ring Pass Delft H5 4-0 Definitief
.. Zoetermeer H4 Leonidas H14 4-1 Definitief
.. Groen-Geel H6 Roomburg H4 0-4 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Ring Pass Delft H5 Zoetermeer H4 3-1 Definitief
.. Leonidas H14 Waddinxveen H2 (O) 2-2 Definitief
.. Roomburg H4 DSHC H5 2-2 Definitief
.. IJssel H2 (O) Ommoord H3 2-5 Definitief
.. Leonidas H16 Leiden H6 1-2 Definitief
.. Leonidas H15 Groen-Geel H6 6-0 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. DSHC H5 Leonidas H15 2-3 Definitief
.. Groen-Geel H6 Leonidas H14 1-3 Definitief
.. Waddinxveen H2 (O) Ring Pass Delft H5 4-5 Definitief
.. Zoetermeer H4 Leonidas H16 2-0 Definitief
.. Leiden H6 IJssel H2 (O) 1-1 Definitief
.. Ommoord H3 Roomburg H4 11-3 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Ommoord H3 Leonidas H15 10-0 Definitief
.. Leonidas H14 DSHC H5 1-2 Definitief
.. Roomburg H4 IJssel H2 (O) 2-4 Definitief
.. Zoetermeer H4 Leiden H6 2-4 Definitief
.. Leonidas H16 Waddinxveen H2 (O) 4-1 Definitief
.. Ring Pass Delft H5 Groen-Geel H6 3-1 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Ommoord H3 Leonidas H14 10-4 Definitief
.. IJssel H2 (O) Leonidas H15 5-4 Definitief
.. DSHC H5 Ring Pass Delft H5 2-0 Definitief
.. Groen-Geel H6 Leonidas H16 1-9 Definitief
.. Waddinxveen H2 (O) Zoetermeer H4 2-5 Definitief
.. Leiden H6 Roomburg H4 4-3 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Leonidas H16 DSHC H5 1-1 Definitief
.. Zoetermeer H4 Groen-Geel H6 6-1 Definitief
.. Waddinxveen H2 (O) Leiden H6 0-6 Definitief
.. Leonidas H15 Roomburg H4 2-5 Definitief
.. Leonidas H14 IJssel H2 (O) 0-4 Definitief
.. Ring Pass Delft H5 Ommoord H3 0-7 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. IJssel H2 (O) Ring Pass Delft H5 6-0 Definitief
.. Ommoord H3 Leonidas H16 6-4 Definitief
.. DSHC H5 Zoetermeer H4 2-3 Definitief
.. Groen-Geel H6 Waddinxveen H2 (O) 0-1 Definitief
.. Leiden H6 Leonidas H15 3-2 Definitief
.. Roomburg H4 Leonidas H14 2-4 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Leonidas H16 IJssel H2 (O) 3-3 Definitief
.. Ring Pass Delft H5 Roomburg H4 3-5 Definitief
.. Leonidas H14 Leonidas H15 5-1 Definitief
.. Groen-Geel H6 Leiden H6 2-6 Definitief
.. Waddinxveen H2 (O) DSHC H5 1-0 Definitief
.. Zoetermeer H4 Ommoord H3 2-9 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Ommoord H3 Waddinxveen H2 (O) 4-1 Definitief
.. IJssel H2 (O) Zoetermeer H4 10-2 Definitief
.. Roomburg H4 Leonidas H16 4-3 Definitief
.. Leonidas H14 Leiden H6 3-3 Definitief
.. DSHC H5 Groen-Geel H6 6-0 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Leiden H6 DSHC H5 0-0 Definitief
.. Leonidas H16 Leonidas H15 2-3 Definitief
.. Zoetermeer H4 Roomburg H4 3-4 Definitief
.. Waddinxveen H2 (O) IJssel H2 (O) 6-1 Definitief
.. Groen-Geel H6 Ommoord H3 4-4 Definitief
.. Ring Pass Delft H5 Leonidas H14 3-2 Definitief
DONDERDAG 29 NOVEMBER 2018
.. Leonidas H15 Ring Pass Delft H5 3-2 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Zoetermeer H4 Leonidas H15 3-3 Definitief
.. Leonidas H16 Leonidas H14 6-4 Definitief
.. Groen-Geel H6 IJssel H2 (O) 1-8 Definitief
.. DSHC H5 Ommoord H3 2-4 Definitief
.. Waddinxveen H2 (O) Roomburg H4 0-1 Definitief
.. Leiden H6 Ring Pass Delft H5 6-1 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Ring Pass Delft H5 Leonidas H16 1-5 Definitief
.. Ommoord H3 Leiden H6 4-0 Definitief
.. Roomburg H4 Groen-Geel H6 6-0 Definitief
.. Leonidas H15 Waddinxveen H2 (O) 1-3 Definitief
.. Leonidas H14 Zoetermeer H4 3-0 Definitief
.. IJssel H2 (O) DSHC H5 2-1 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Waddinxveen H2 (O) Leonidas H14 3-1 Definitief
.. Groen-Geel H6 Leonidas H15 1-6 Definitief
.. DSHC H5 Roomburg H4 2-2 Definitief
.. Ommoord H3 IJssel H2 (O) 4-3 Definitief
.. Zoetermeer H4 Ring Pass Delft H5 4-0 Definitief
.. Leiden H6 Leonidas H16 2-2 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Ring Pass Delft H5 Waddinxveen H2 (O) 0-4 Definitief
.. Leonidas H14 Groen-Geel H6 3-1 Definitief
.. Leonidas H15 DSHC H5 0-1 Definitief
.. Roomburg H4 Ommoord H3 10-1 Definitief
.. IJssel H2 (O) Leiden H6 3-5 Definitief
.. Leonidas H16 Zoetermeer H4 3-1 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Waddinxveen H2 (O) Leonidas H16 1-2 Definitief
.. Leonidas H15 Ommoord H3 3-1 Definitief
.. IJssel H2 (O) Roomburg H4 10-2 Definitief
.. DSHC H5 Leonidas H14 6-3 Definitief
.. Groen-Geel H6 Ring Pass Delft H5 2-0 Definitief
.. Leiden H6 Zoetermeer H4 5-2 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Leonidas H16 Groen-Geel H6 8-0 Definitief
.. Zoetermeer H4 Waddinxveen H2 (O) 3-4 Definitief
.. Roomburg H4 Leiden H6 4-2 Definitief
.. Ring Pass Delft H5 DSHC H5 1-3 Definitief
.. Leonidas H14 Ommoord H3 4-4 Definitief
.. Leonidas H15 IJssel H2 (O) 3-3 Definitief
ZONDAG 5 MEI 2019
.. Leiden H6 Waddinxveen H2 (O) 4-1 Definitief
.. Groen-Geel H6 Zoetermeer H4 1-8 Definitief
.. Ommoord H3 Ring Pass Delft H5 13-3 Definitief
.. IJssel H2 (O) Leonidas H14 3-4 Definitief
.. Roomburg H4 Leonidas H15 5-2 Definitief
.. DSHC H5 Leonidas H16 2-2 Definitief
ZONDAG 12 MEI 2019
.. Leonidas H16 Ommoord H3 1-5 Definitief
.. Zoetermeer H4 DSHC H5 2-2 Definitief
.. Leonidas H15 Leiden H6 0-9 Definitief
.. Leonidas H14 Roomburg H4 1-3 Definitief
.. Ring Pass Delft H5 IJssel H2 (O) 0-8 Definitief
.. Waddinxveen H2 (O) Groen-Geel H6 5-1 Definitief
ZONDAG 19 MEI 2019
.. DSHC H5 Waddinxveen H2 (O) 2-0 Definitief
.. Leonidas H15 Leonidas H14 3-2 Definitief
.. Roomburg H4 Ring Pass Delft H5 2-3 Definitief
.. Leiden H6 Groen-Geel H6 6-0 Definitief
.. Ommoord H3 Zoetermeer H4 12-3 Definitief
.. IJssel H2 (O) Leonidas H16 9-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2019
  Groen-Geel H6 DSHC H5 9:30 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leiden H6 Leonidas H14 12:30 Sportp. de Krogt
  Leonidas H16 Roomburg H4 17:15 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ring Pass Delft H5 Leonidas H15 16:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Waddinxveen H2 (O) Ommoord H3 11:00 Sportp. 'De Sniep'
  Zoetermeer H4 IJssel H2 (O) 10:45 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 2 JUNI 2019
  DSHC H5 Leiden H6 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  IJssel H2 (O) Waddinxveen H2 (O) 11:00 Sportp. Dorrestein
  Leonidas H14 Ring Pass Delft H5 11:15 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H15 Leonidas H16 9:30 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ommoord H3 Groen-Geel H6 10:45 Sportpark Marcel Duchampplein
  Roomburg H4 Zoetermeer H4 12:45 Sportp. Roomburg

Inloggen
Hoofdsponsors
Sponsors