Agenda

20-6,  Jongste Jeugddag
hele agenda >


Vandaag jarig

Nick Bonten
Faiya Wils

Statistieken

maandag 16 december 2019
Aantal leden (info) 321
Nu online 22
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 89,4%



terug naar vorige pagina

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 jan 44462 HC De Hoeksche Waard MC4

11:40 12:10 thuis Meent, Sporthal De
  Meent, Sporthal De
's-Heerenbergstraat 26
2871WG SCHOONHOVEN
hal: veld 1
 
12 jan 43326 Schoonhovense MHC MC1

12:20 12:50 uit Meent, Sporthal De
  Meent, Sporthal De
's-Heerenbergstraat 26
2871WG SCHOONHOVEN
hal: veld 1
 
18 jan 44269 Dordrechtse Mixed Hockey Club MC4

08:30 09:00 uit Dreef, Sporthal De
  Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
 
18 jan 42995 H.C. Derby MC6

09:50 10:20 thuis Dreef, Sporthal De
  Dreef, Sporthal De
Dreef 4
2741SR WADDINXVEEN
hal: veld 1
 
25 jan 43312 Goudse MHC MC4

10:00 10:45 uit Mammoet, Sportcentrum De
  Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
 
25 jan 43152 HC De Hoeksche Waard MC4

10:40 11:25 uit Mammoet, Sportcentrum De
  Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
 
2 feb 43247 H.C. Derby MC6

10:20 10:50 uit Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
2 feb 43423 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MC2

09:40 10:10 uit Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
9 feb 44337 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MC2

11:25 12:10 thuis Mammoet, Sportcentrum De
  Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
 
9 feb 43146 Goudse MHC MC4

10:45 11:30 thuis Mammoet, Sportcentrum De
  Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dordrecht MC4 4 12 4 0 0 14 3 0
2 Gouda MC4 3 9 3 0 0 16 3 0
3 Waddinxveen MC2 2 3 1 0 1 5 8 0
4 Schoonhoven MC1 3 3 1 0 2 8 12 0
5 Hoeksche Waard MC4 4 3 1 0 3 3 10 0
6 Derby MC6 4 3 1 0 3 10 18 0
7 Souburgh MC2 2 0 0 0 2 2 4 0

Uitslagenmatrix
  Dordrecht MC4Souburgh MC2Gouda MC4Hoeksche Waard MC4Schoonhoven MC1Waddinxveen MC2Derby MC6
Dordrecht MC4   2-1 2-0 4-1
Souburgh MC2   1-2
Gouda MC4   6-0
Hoeksche Waard MC4 1-3   0-4
Schoonhoven MC1   5-4
Waddinxveen MC2 1-6 4-2  
Derby MC6 2-7  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Waddinxveen MC2 Schoonhoven MC1 4-2 Definitief
.. Waddinxveen MC2 Dordrecht MC4 1-6 Definitief
.. Gouda MC4 Derby MC6 6-0 Definitief
.. Hoeksche Waard MC4 Gouda MC4 1-3 Definitief
.. Hoeksche Waard MC4 Derby MC6 0-4 Definitief
.. Dordrecht MC4 Schoonhoven MC1 4-1 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Dordrecht MC4 Hoeksche Waard MC4 2-0 Definitief
.. Dordrecht MC4 Souburgh MC2 2-1 Definitief
.. Souburgh MC2 Hoeksche Waard MC4 1-2 Definitief
.. Derby MC6 Gouda MC4 2-7 Definitief
.. Schoonhoven MC1 Derby MC6 5-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Dordrecht MC4 Gouda MC4 15:40 Blokweer, Sportcentrum
  Schoonhoven MC1 Waddinxveen MC2 12:50 Meent, Sporthal De
  Schoonhoven MC1 Hoeksche Waard MC4 11:30 Meent, Sporthal De
  Souburgh MC2 Dordrecht MC4 15:00 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh MC2 Gouda MC4 16:20 Blokweer, Sportcentrum
  Waddinxveen MC2 Hoeksche Waard MC4 12:10 Meent, Sporthal De
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Dordrecht MC4 Derby MC6 9:40 Dreef, Sporthal De
  Dordrecht MC4 Waddinxveen MC2 9:00 Dreef, Sporthal De
  Waddinxveen MC2 Derby MC6 10:20 Dreef, Sporthal De
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Derby MC6 Schoonhoven MC1 17:40 Blokweer, Sportcentrum
  Gouda MC4 Hoeksche Waard MC4 12:05 Mammoet, Sportcentrum De
  Gouda MC4 Waddinxveen MC2 10:45 Mammoet, Sportcentrum De
  Hoeksche Waard MC4 Waddinxveen MC2 11:25 Mammoet, Sportcentrum De
  Souburgh MC2 Derby MC6 17:00 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh MC2 Schoonhoven MC1 18:20 Blokweer, Sportcentrum
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Derby MC6 Waddinxveen MC2 10:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby MC6 Souburgh MC2 9:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Gouda MC4 Dordrecht MC4 10:10 Meent, Sporthal De
  Schoonhoven MC1 Gouda MC4 9:30 Meent, Sporthal De
  Schoonhoven MC1 Dordrecht MC4 10:50 Meent, Sporthal De
  Souburgh MC2 Waddinxveen MC2 10:10 Ridderhal, Sporthallen De
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Derby MC6 Hoeksche Waard MC4 13:40 Oranje Wit Hal
  Derby MC6 Dordrecht MC4 14:20 Oranje Wit Hal
  Gouda MC4 Souburgh MC2 12:50 Mammoet, Sportcentrum De
  Hoeksche Waard MC4 Dordrecht MC4 13:00 Oranje Wit Hal
  Waddinxveen MC2 Souburgh MC2 12:10 Mammoet, Sportcentrum De
  Waddinxveen MC2 Gouda MC4 11:30 Mammoet, Sportcentrum De
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Hoeksche Waard MC4 Souburgh MC2 12:50 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard MC4 Schoonhoven MC1 11:30 Tienvoet, Sporthal De
  Schoonhoven MC1 Souburgh MC2 12:10 Tienvoet, Sporthal De

Inloggen
Hoofdsponsors
Sponsors