Trainingsschema

Dit schema loopt van 27-8-2020 t/m 30-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Rick van der Klauw v1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Wouter Schenk v2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Roos Boere v1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Emma Leeflang
Julie Bosschaart
v2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens D1 Jorn van Dodewaard v1 - AB
19:00 - 20:30 Dames 2 v2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Robert-Jan Karsman v1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 Ralph van Dodewaard v1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Floor van Dodewaard v1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Kiki Feldmann
Tamar Supusepa
v1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Mara Walraven v2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Mirjam van Zoelen v1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Floor van Dodewaard v1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Max van Gils v2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Tijs Bogaard v2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Pim Walraven v2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Pim Walraven v2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Hans de Baare v1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Ivo Bardelmeijer v1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens 8E1 Rick van der Klauw v2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Roos Boere v2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Emma Leeflang
Julie Bosschaart
v1 - AB
17:00 - 18:00 Mix-F / Benjamini's Björn de Bruijn
Dave in 't Hof
v1 - D
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 v1 - C
18:00 - 19:00 Jongens D1 Jorn van Dodewaard v2 - AB
18:00 - 19:00 Keepers Frank de Man v1 - AB
19:00 - 21:00 Keepers Frank de Man v1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 Ralph van Dodewaard v2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Mara Walraven v1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Max van Gils v1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Tijs Bogaard v1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 v2 - CD
20:30 - 22:00 Trim Do-avond v1 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen B (Bleiswijk/Waddinxveen) v1 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen LA (Gouda/Waddinxveen) v2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Eefke Rijnbeek v1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Kiki Feldmann
Tamar Supusepa
v1 - CD
18:00 - 19:00 G1 v2 - AB
18:00 - 19:00 G2 v2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Edo Herrera v1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Pim Walraven v1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Mirjam van Zoelen v2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Eefke Rijnbeek v2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Pim Walraven v1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Hans de Baare v1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 v2 - AB